امروز نوزدهم بهمن ماه گروهی از کارشناسان سازمان سیما و منظر شهرداری کرج با اهداء گلهای زیبای آپارتمانی در گلدان های شکیل، از آسایشگاه سالمندان خردمند بازدید کردند .

در این دیدار که به منظور آشنا کردن سالمندان با گل و گیاه و ایجاد سرگرمی و دلمشغولی برای ایشان انجام شد، آقای مهندس نیکپور ، کارشناس ارشد علوم باغبانی از شهرداری کرج، به آموزش سالمندان در زمینه روش های نگهداری و تکثیر گل های آپارتمانی پرداختند .

در این کلاس صمیمی که با استقبال گرم سالمندان آسایشگاه خردمند همراه بود سالمندان سوالات خود را در باب مراقبت از گل مطرح نمودند که کارشناس محترم پاسخ دادند.

این برنامه با همراهی خانم مهندس عبدی پور، مهندس نیکپور، مهندس ندیران ، مهندس نصیری (ریاست فضای سبز شهرداری منطقه ۶ کرج ) ، و خانم مهندس آلیانی و جمعی دیگر از همکاران ارجمند شهرداری کرج انجام شد .

در انتها این عزیزان با اهداء شاخه های گل رز به کلیه سالمندان و معلولین این مرکز موجبات شادمانی و رضایت خاطر این عزیزان را به وجود آوردند .

مدیریت و پرسنل آسایشگاه سالمندان خردمند از زحمات کارشناسان و کارمندان سازمان سیما و منظر شهرداری البرز و جناب آقای دکتر حسین عطایی ،ریاست محترم این سازمان قدردانی و سپاسگزاری می نماید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *